Hakkımızda

hakkimizda

Daha Fazlası İçin Güç

Codit Teknoloji, Bilişim sektöründe stratejik çözümler üreten, BT alanında uzman kadrosu ve güçlü alt yapısı ile sektördeki yenilikleri, ihtiyaçlarınıza göre optimize ederek kesintisiz hizmet anlayışını sizlerle buluşturan yenilikçi bir teknoloji firmasıdır.Bu hizmet anlayışı ile ihtiyacınız olan yedek parçaları sizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Rack, Codit Teknoloji firmasının alt markası olarak sahibi olduğu sunucu, storage, switch ve yenilenmiş veya sıfır yedek parçaya kadar çeşitli işletmeler için çözümler sunma konusunda güçlü bir sicile sahip, önde gelen bağımsız bir sunucu donanım tedarikçisidir. Doğru ürünleri doğru fiyata tedarik edebilir ve bunu müşterilerimiz mükemmel hizmet ile sunabilir veya doğrudan satın almadan kiralamaya kadar esnek bir satın alma politikası sunabiliriz.

Çevreye duyarlı ve kalite odaklı (ISO 9001:2008 ve 14001:2004 sertifikalı), maliyet bilincine sahip şirketler için bir mıknatıs gibi hareket ediyoruz.

Size uygun çözüme sahip olduğumuzdan emin olabilmeniz için, ürüne bağlı olarak bir dizi kendi şirket içi garantilerimizin yanı sıra uygun olan yerlerde üretici garantileri sunuyoruz. Sürekli olarak birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaya çalıştığımız ve bizimle iş yaparsanız hayal kırıklığına uğrayacağınızı düşünmediğimiz için kaliteye olan bağlılığımız da müşterilerimizin karşılaştığı zorluklara ilişkin köklü anlayışımıza yansımaktadır.

Sertifika ve Belgeler